Facebook
Instagram
Twitter

BIURO CZYNNE:

 

pn - pt  9.00 - 18.00

sb 9.00 - 16.00

INFORMACJE I ZAPISY:

 

biuro@ototatry.pl

+48 665 665 676

OTOTATRY

 

ul. Spyrkówka 7a

34-500 Zakopane

Organizacja kuligu - CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania:

1. Jak można zakupić bilet 

Bilet na Kulig Zakopane można zakupić na naszej stronie internetowej ONLINE albo w naszym biurze koło Krupówek ul. Kościuszki 10

 

2. Ilu osobowe są sanie?   

Sanie są 4- osobowe i 8- osobowe (zdjęcie poglądowe powyżej). W przypadku gdy 2 osoby chcą mieć sanie na wyłączność pobierana jest opłata 50 zł za jedno miejsce  w saniach.

 
3. Co z dziećmi, które nie mają ukończone trzech lat? 
Dzieci do lat 3 jada gratis, lecz zarówno w busie jak i w saniach siedzą na kolanach u jednego  z rodziców. Jest możliwość także wykupienia miejsca w saniach dla dziecka, koszt 40 zł. 

 

 
4. Organizacja kulig - co w przypadku gdy nie będzie śniegu, a bilety zostały opłacone
W przypadku osób indywidualnych, jeżeli nie będzie możliwości zorganizowania  kuligu na saniach mamy dwie opcje: kulig w dorożkach bądź zwrot pieniędzy. 
 
5. Czy kulig Zakopane odbywa się tylko w zimie? Czy mają może Państwo jakąś podobną ofertę na lato?
Tak, organizujemy również kulig letni z biesiadą góralską, ogniskiem, i muzyką na żywo. Więcej informacji tutaj:  https://ototatry.pl/kulig-letni
 

Kup Bilet

Organizatorzy dbają również o dodatkowe atrakcje dla uczestników. Chętni mogą wziąć do ręki prawdziwe pochodnie! Płomienie nie tylko rozświetlą kulig i zbudują jeszcze lepszy klimat, ale również będą dodatkowym źródłem ciepła. Przydadzą się szczególnie wtedy,

gdy do Polski po raz kolejny postanowi zawitać mroźna zima. Oczywiście pochodnie, jak cały kulig, przygotowujemy z najwyższą starannością. Bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Za planowanie tras i przygotowania do wyjazdu dbają profesjonaliści, którzy także opiekują się kuligiem w trakcie jego trwania. Nieustannie upewniają się, że zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym pasażerom niczego nie brakuje. W tym miejscu musimy również wspomnieć o doświadczonych woźnicach. Wiele lat powożą zaprzęgami konnymi i doskonale znają trasy, po których porusza się kulig.

Tak oto docieramy do tego, co najważniejsze, czyli do atrakcji.

 

Kontakt z naturą i żywymi zwierzętami daje wiele frajdy nie tylko dzieciom. Również rodzice i inni dorośli szybko wciągają się w magiczny klimat polskich gór. Możliwość pogłaskania konia czy obserwowania zapierającego dech w piersiach otoczenia, gdy siedzimy w prawdziwych saniach, składają się na niezapomniane przeżycia. Z naszej strony dbamy, aby trasa spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników.

Kulig pędzi nie tylko przez lasy, ale również odsłonięte tereny, które znajdują się na trasie widokowej Poronina. Właśnie tam, gdy wokół rozciąga się przestrzeń i wzrokiem sięgamy na odległość kilku kilometrów, zaczyna się magia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten niezwykły moment

przedłużyć dzięki chwili postoju.

Niezapomniane chwile w Zakopanem- organizacja kuligu

 

Nic nie daje takiej frajdy, jak trochę szaleństwa w otoczeniu przepięknych krajobrazów polskich Tatr. Oczywiście szaleństwa kontrolowanego. Organizacja kuligu jest u nas dopięta na ostatni guzik góralskiego kożucha, dzięki czemu gwarantujemy wszystkim uczestnikom nie tylko niezapomniane przeżycia na trasie, ale również maksymalne bezpieczeństwo.

 

Zdjęcia w naszej galerii potwierdzają czar górskich krajobrazów.

Organizacja kuligu

Organizacja kuligu
Kulig Góralski