Facebook
Instagram
Twitter

BIURO CZYNNE:

 

pn - pt  9.00 - 18.00

sb 9.00 - 16.00

INFORMACJE I ZAPISY:

 

biuro@ototatry.pl

+48 665 665 676

OTOTATRY

 

ul. Spyrkówka 7a

34-500 Zakopane

MOŻE BY TAK KULIG Z POCHODNIAMI? 

 

Wiemy, że w Zakopanem i okolicach jest masa atrakcji, z których jedna jest ciekawsza od drugiej. Stoki, baseny termalne, lodowiska, przepiękne szlaki górskie, muzea - wszystko to zachwyca i każdemu zapewnia to, czego dana osoba poszukuje: wiedzę, adrenalinę, doznania estetyczne, relaks. 

Kulig z pochodniami jest o tyle fajną opcją spędzenia czasu, że łączy kilka tych rzeczy na raz! 

Trasy biegną pośród oprószonych śniegiem lasów i przez rozległe, pokryte zmarzliną polany. Stąd można podziwiać wysokie partie Tatr, które otaczają Poronin. Niewykluczone, że pędząc po leśnych ścieżkach, napotkasz wędrującego jelenia czy sarnę.

Takie spotkanie na długo pozostanie Ci w pamięci! Sanie ciągnie konny zaprzęg podczas

gdy Ty wygodnie siedzisz. Relaks w czystej postaci przy odpowiedniej dawce adrenaliny, którą gwarantuje prędkość przejazdu.  Jak widzisz, Kulig z pochodniami to szereg atrakcji wpływających na wiele zmysłów, a co najlepsze - dostępny jest dla każdego, niezależnie od wieku! 

KULIG Z POCHODNIAMI TO TYLKO WSTĘP DO ZABAWY

 

Wykwalifikowany woźnica odpowiedzialny jest za to, aby bezpiecznie dowieźć Cię do punktu końcowego kuligu, a tam czekają na Ciebie kolejne niespodzianki. Podczas gdy Ty cieszyłeś się wspaniałą przejażdżką na śniegu, doświadczona gaździna szykowała smakołyki: kiełbasę, chleb i dodatki. Gotowała wodę na herbatę z cytryną oraz najznakomitszą i najbardziej rozgrzewającą herbatkę góralską. Wszystkie smakołyki BEZ LIMITU. Musisz zjeść aby nabrać sił na dalszy punkt tego wieczoru.  Ognisko, które najpierw posłuży za smażalnie kiełbasy przeobrazi się w centralne miejsce śpiewów i tańców. Jako profesjonaliści zadbaliśmy o to aby muzyka uprzyjemniająca Kulig z pochodniami była na najwyższym poziomie. Dlatego oprawą tej atrakcji zawsze zajmuje się profesjonalny, znany i szanowany na Podhalu zespół muzyczny. Z nami poznasz czar prawdziwej góralskiej biesiady

NIEZAPOMNIANY PREZENT

 

Kulig z pochodniami może stanowić idealny upominek na święta, Sylwestra czy urodziny. Masz dosyć zastanawiania się, co podarować ważnej dla Ciebie osobie? Nie chcesz kupować nic, co przez kolejny rok będzie zalegać w szafce? Chcesz pokazać ukochanej, jak jest dla Ciebie ważna?

Spraw Wam obojgu cudowną niespodziankę!

Kulig na saniach

KULIG Z POCHODNIAMI W BAJECZNEJ SCENERII

 

Będąc w Zakopanem zazwyczaj decydujemy się na standardowe rozrywki, jak spacer po górach, jazda kolejką czy grzane wino w schronisku. Oczywiście wszystkie są wspaniałe, lecz to kulig w zimowej scenerii pozwoli Ci przenieść się do zupełnie innego świata. Natura, widok zaśnieżonych górskich szczytów w oddali, bujne drzewa naokoło Ciebie i Twoich przyjaciół, pochodnie płonące w ciemności - to wszystko wprawi Was z zachwyt równy temu, który przeżywaliście jako dzieci!

Jednocześnie gwarantujemy bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm osób prowadzących nasz kulig z pochodniami. Dbamy o to, aby ludzie, którym powierzamy Twoje bezpieczeństwo, posiadali wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w kierowaniu rozrywkami tego typu. Dzięki ich umiejętnościom nic nie zakłóci klimatycznej przejażdżki saniami.

Wyjątkowe oferty kuligu z pochodniami!

Kulig widokowy

BOŻE NARODZENIE

Kulig w Poroninie

SYLWESTER

Widokowy kulig w górach

FERIE

Śnieżka
Śnieżka
Śnieżka
Śnieżka
Kulig z pochodniami
Śnieżka
Kulig z pochodniami
Śnieżka
Kulig z pochodniami
Kulig z pochodniami
Kulig z pochodniami
Kulig z pochodniami
Kulig z pochodniami
Kulig z pochodniami

KUP BILET

 

Pamiętasz kuligi z dzieciństwa? Kiedy konie mkną zaśnieżonymi drogami, a Ty jako roześmiane dziecko jedziesz ze swoimi przyjaciółmi na rozpędzonych saniach? Śnieg pryska naokoło, a Wy nie możecie przestać zachwycać się cudownym widokiem... Wyobrażasz sobie ten scenariusz w Zakopanem? Nawet w Twojej głowie brzmi to nierealnie, prawda? A jednak już wkrótce może stać się prawdziwą przygodą! 

KULIG Z POCHODNIAMI

Kulig z pochodniami
Kulig Góralski