Facebook
Instagram
Twitter

BIURO CZYNNE:

 

pn - pt  9.00 - 18.00

sb 9.00 - 16.00

INFORMACJE I ZAPISY:

 

biuro@ototatry.pl

+48 665 665 676

OTOTATRY

 

ul. Spyrkówka 7a

34-500 Zakopane

Poczuj jedną z najpiękniejszych tras w polskich górach — trasę widokową Gubałówki — na własnej skórze. Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na kulig Gubałówka, a dosłownie dotkniesz natury. Przy okazji doznasz przyjemnej dawki zimowego szaleństwa, które prawdopodobnie jeszcze pamiętasz z dzieciństwa.

Jednak nie daj się zwieść pozorom — kulig to nie tylko zabawa dla dzieci czy rodzin z dziećmi. Na zakochanych czekają niezapomniane magiczne chwile w cieniu Tatr, a grupy przyjaciół mogą liczyć na wiele frajdy i dodatkowych atrakcji.

Kulig Gubałówka

KULIG GUBAŁÓWKA - oferta niedostępna

KULIG TATRZAŃSKI- sprawdź ofertę

Trasa widokowa nie jest jedyną atrakcją, którą dla ciebie przygotowaliśmy. Oczywiście zachwycające widoki oraz dynamizm kuligu są najważniejsze, ale nie miałyby swojej magii bez pozostałych urozmaiceń. Pierwszym z nich są konie, którym przewodzą nasi doświadczeni woźnicy. Kontakt z żywym zwierzęciem zamiast traktorem czy innym pojazdem (jak to ma miejsce w kuligach osiedlowych) daje ogromną frajdę i dzieciom, i dorosłym.

Ponadto przejażdżka saniami to również możliwość obcowania z prawdziwymi polskimi góralami i poznania odrobiny lokalnej kultury. Dzięki temu razem z rodziną i przyjaciółmi jeszcze lepiej zanurzysz się w tatrzańskiej magii.

Klimatu kuligu dodają także pochodnie. Jeśli zechcesz, również możesz wziąć jedną do ręki. Pochodnia to nie tylko źródło atmosfery oraz światła, ale też przyjemne ciepło w dniach, gdy zima postanawia o sobie przypomnieć.

Wybierz nasz kulig i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Nie tylko krajobrazy

 

Jako że mamy do dyspozycji dziesiątki kilometrów jednej z najpiękniejszych górskich tras, kulig Gubałówka zabierze cię na niezapomnianą wyprawę przez lasy, polany i wiele wyjątkowych oraz widowiskowych miejsc. Zaobserwujesz okoliczny teren z wysokości ponad 1 km n.p.m., dzięki czemu twoim oczom ukażą się najpiękniejsze krajobrazy polskich Tatr, góralskich zabudowań oraz wielu pomników natury, z którymi będziesz mieć bezpośrednią styczność.

Z kuligu wrócisz z jedynymi w swoim rodzaju wspomnieniami i masą fenomenalnych zdjęć.

Kulig Gubałówka — co na trasie?

Kulig Gubałówka
Kulig w górach
Kulig Góralski