Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry

 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w organizowanym przez nas zimowym kuligu, stanowiącym nieodłączny element zimowej frajdy. Co ważne, jest to zabawa przeznaczona dla każdej grupy wiekowej, a nie tylko dla dzieci, jak niektórzy mogą myśleć. Zarówno najmłodsi, jak i starsi mogą zaznać tej niesamowitej przygody pośród Tatr. W przypadku tej atrakcji, jaką jest kulig Zakopane oferuje obcowanie ze wspaniałymi, górskimi widokami, bezpośredni kontakt z naturą i fantastyczne, radosne przeżycia - dokładnie to możemy Ci z przyjemnością zaoferować.

Frajda nie tylko dla najmłodszych!

Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wycieczek  jednodniowych krajowych i zagranicznych.  Głównymi produktami firmy OtoTatry są  wycieczki na terenie Podhala, Tatr i Słowacji. Naszą ofertę kierujemy w przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

 

Zapraszamy również do naszego biura, które znajduje się tuż przy Krupówkach ul. Kościuszki 10 w Zakopanem. Udzielimy wszelkich potrzebnych informacji dotyczące wycieczek, przedstawimy ofertę i pomożemy w wyborze. Pragniemy bowiem, aby Klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni i z przyjemnością do nas wracali.

 

 

Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry

Góry są piękne o każdej porze roku, lecz góry pokryte śniegiem mają w sobie coś magicznego. Jako oficjalny organizator wycieczek jednodniowych pragniemy zabrać Cię na prawdziwy góralski kulig rozświetlony blaskiem pochodni. Wszystko odbywa się na szczycie Gubałówki, na Butorowym Wierchu gdzie roztacza się niepowtarzalny widok na Tatry. Po godzinnej przejażdżce 4-ro lub 8-mio osobowymi saniami czeka na uczestników biesiada przy ognisku z kapelą góralską na żywo. Kulig Zakopane - zimowa atrakcja w Górach.

Przejażdżka w zimowej scenerii !

Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry

Podróż po tak specyficznych, widowiskowych, zapierających dech w piersiach trasach, które możemy Ci zaoferować, z pewnością na długo pozostanie w Twojej pamięci. Zrobione w trakcie wzruszające zdjęcia zawsze już będą przypominały Ci te wyjątkowe chwile spędzone czy to z rodziną, czy ze znajomymi. Podróż kuligiem przez zimowe trasy to unikalne doświadczenie, którego nie zaznamy w innych miastach, a na pewno nie w tak okazałych warunkach przyrodniczych. Warto pozwolić sobie na te piękne wspomnienia i małe, zimowe szaleństwo. Ofertę takiego szaleństwa, jeśli chodzi o kulig Zakopane ma nie do podrobienia! Nie czekaj, skontaktuj się z nami! Czekamy, by uprzyjemnić Twój wolny czas.

Piękne wspomnienia i niezapomniane doświadczenie!

Pobyt w górach, zwłaszcza w naszych pięknych Tatrach, to świetna okazja nie tylko do wypoczynku we wspaniałym otoczeniu, ale także możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych atrakcjach. Jedną z największych, która zapewnia spektakularne wrażenia zarówno dorosłym, jak i dzieciom, jest oczywiście kulig w Zakopanem! Jest to coś, co każdy powinien przeżyć chociaż raz w życiu. Dlatego z przyjemnością pokazujemy turystom ten wspaniały element góralskiej tradycji. Co najważniejsze, nasi Klienci mogą liczyć na najtańszy kulig w Zakopanem – w tym kulig w Zakopanem z pochodniami. A wszystko to z ciekawą otoczką i wieloma dodatkowymi atrakcjami!

 

Warto bowiem wiedzieć, że kulig w Zakopanem to nie tylko przejażdżka saniami, która sama w sobie jest niezaprzeczalnie wspaniałym przeżyciem. Jest to kulig z ogniskiem, dlatego cała zabawa trwa o wiele dużej i niesie ze sobą także inne rozrywki, których punktem kulminacyjnym jest ognisko i biesiada z prawdziwymi góralami! Taki kulig Zakopane to w rzeczywistości kilkugodzinna impreza w typowo góralskim otoczeniu, do której jazda saniami jest dopiero wstępem, co prawda wstępem wspaniałym i niezapomnianym!

Kulig Zakopane

Kup Bilet

Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry
Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry

Biuro czynne:

pn - pt  9.00 - 17.00

sb 9.00 - 16.00

Informacje i zapisy:

biuro@ototatry.pl

+48 665 665 676

Ototatry

ul. Kościuszki 10

34-500 Zakopane

Wybierasz się w góry? Twoim celem jest Zakopane oraz Tatry? Marzysz, żeby przeżyć niezapomnianą, górską przygodę ze swoimi bliskimi, a jednocześnie mieć zapewnione bezpieczeństwo i opiekę profesjonalistów? Nie ma nic lepszego niż wspólny, szalony kulig! Jeśli chodzi o tę frajdę, jaką jest kulig Zakopane ma się czym pochwalić!

Kulig Zakopane z ogniskiem i widokiem na Tatry

Podstawową kwestią, na którą szczególnie zwracamy uwagę, jest dla nas bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich kompanów, którzy ruszą razem z Tobą w podróż kuligiem.  Jeśli chodzi o kulig Zakopane jest miastem mającym naprawdę rozbudowaną ofertę tego typu rozrywek. Pamiętajmy jednak o tym, co fundamentalne, to znaczy żeby przy wyborze firmy proponującej tę zabawę kierować się przede wszystkim wykwalifikowanymi, kompetentnymi ludźmi i profesjonalnym podejściem do sprawy. U nas masz gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia, przy czym cała rozrywka nie traci na wartości. Tę zabawę, czyli kulig Zakopane ma we krwi!

Bezpieczeństwo priorytetem!

Kulig Zakopane