Sylwester w górach z kuligiem w Zakopanem to doskonały sposób na przywitanie Nowego Roku w stolicy polskich Tatr. Gwarantuje on bowiem przeżycie niezapomnianych do końca życia chwil zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Nie ważne, czy chcesz bawić się tylko z rodzina czy tez z grupą przyjaciół i znajomych. Nasz sylwester w górach z kuligiem to nie tylko wspaniała przejażdżka obfitująca w wiele atrakcji widokowych, ale również okazja do wspaniałej góralskiej biesiady przy ognisku.

 

 

Nasz sylwester w górach z kuligiem trwa około 3 godzin. Nie trzeba martwić się, jak dotrzeć na miejsce zbiórki, ponieważ każdego uczestnika zabieramy sprzed jego kwatery i dowozimy do punktu rozpoczęcia zabawy. Gdy niestety przyjdzie czas rozstania odwozimy wszystkich tam, gdzie sobie tego życzą.

 

 

Oferujemy najtańszy sylwester w górach z kuligiem, który przebiega trasami na szczycie Gubałówki i na Butorowym Wierchu skąd roztacza się niepowtarzalny widok na Tatry i całe Zakopane. Bajkowy efekt wyprawy potęguje jeszcze dynamizm całej wyprawy i śnieg iskrzący się w blasku pochodni. Ten kulig to niezapomniana podróż przez lasy, polany i wiele innych wyjątkowych oraz widowiskowych miejsc. Na świat patrzysz z wysokości ponad 1 kilometra nad poziomem morza i dzięki temu spoglądasz na najpiękniejsze krajobrazy polskich Tatr, góralskich zabudowań oraz wielu pomników natury, z którymi będziesz mieć bezpośredni kontakt. Sylwester w górach z kuligiem to również okazja do zrobienia fenomenalnych zdjęć, które przypomną te niezapomniane chwile.

Sylwester w górach z kuligiem to także możliwość obcowanie z naturą. Również ze zwierzętami, ponieważ 4 lub 8 osobowe sanie ciągną prawdziwe góralskie konie, dla których jest to również dobra zabawa. To zupełnie coś innego niż kulig za samochodem lub traktorem. Tego w ogóle nie da się porównać.

 

Jazda saniami to tylko co prawda niesamowity, ale wstęp do kolejnych atrakcji, ponieważ punktem kulminacyjnym zabawy jest jest ognisko i biesiada z prawdziwymi góralami! Pieczemy wtedy kiełbaski raczymy się bigosem i słuchamy góralskich opowieści. Jest o również okazja aby się rozgrzać. Góralską herbatą lub tym, co kto ma lub woli. Spotkaniu przy ognisku cały czas towarzyszy również kapela góralska,. Można wspólnie pośpiewać, a i tańce są również mile widziane. Jest to więc okazja do zapoznania się góralską kulturą. Dlatego zakopiański sylwester w górach z kuligiem jest czymś, co każdy powinien przeżyć chociaż raz w życiu.

 

Ale dobra zabawa, aby była taka do końca musi być również bezpieczna.

I na ten aspekt tego góralskiego spotkania zwracamy szczególną uwagę Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i kompetentnych osób, które w każdej sytuacji charakteryzują się profesjonalnym podejściem do sprawy. Działają tak, że cała zabawa związana z kuligiem nie traci na wartości i każdy jej uczestnik może zachowywać się naprawdę spontanicznie.

 

 

Jesteśmy też uczciwi i jasno stawiamy sprawę. Gdy ktoś wcześniej wykupi sylwester w górach z kuligiem, a nie będzie śniegu, to proponujemy kulig dorożkami lub zwrot pieniędzy.

Sylwester w górach z kuligiem

Kulig z pochodniami z widokiem na panoramę Tatr
Kulig z pochodniami z widokiem na panoramę Tatr
Kulig z pochodniami z widokiem na panoramę Tatr

Biuro czynne:

pn - pt  9.00 - 17.00

sb 9.00 - 16.00

Informacje i zapisy:

biuro@ototatry.pl

+48 665 665 676

Ototatry

ul. Kościuszki 10

34-500 Zakopane